Bize Sorun
       
Sıkça Sorulan Sorular
Üye olmadan alisveris yapabilir miyim ?
Evet üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.
Üye olmak ücretli midir?
Sitemize Üyelik ücretsizdir.
Sifremi unutum, ne yapmaliyim?
Şifrenizi mail adresinize göndermek için şifremi unuttum sayfamızı kullanabilirsiniz.
Siparisim kaç gün içersinde elime ulasir?
Siparişleriniz ortalama 7 iş günü içerisinde elinize ulamış olur.
DVD Setleriniz Tüm Dersleri Kapsiyor mu?
 Evet Tüm Dersleri Kapsamaktadır. DVD Sınıf paketlerimiz 2016- 2017 yılı MEB Müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

DVD Konu Anlatim Videolarini Kimler Hazirladi?
 Her branşda yılların tecrübesiylede donanmış, Dershanelerde görev yapan değerli öğretmenlerimiz ders anlatımlarını hazırlamıştır.

Neden bu kadar ucuz?
 Evet en çok karşılaştığımız soru bu. Biz Derstakip yayınları kurucu öğrretmenleri olarak, ''Eğitimde fırsat eşitliğine'' gerçekten inanıyoruz. Herkesin alım gücü olsun ve faydalanabilsin ilkesi ile fiyatlarımızı uygun tuttuk. DVD Setlerimizin ucuz olması içeriğin kötü yada asla eksik olması anlamına gelmemelidir. Ürün detaylarından örnek konu anlatımlarımızı ve DVD içeriğindeki müfredata ait konu başlıklarını aynen görebilirsiniz.
Gerçekten Faydasi olacak mi?
 DVD eğitim setlerimizin, Sınıfınızda öğretmeninizin yerini alması elbette mümkün değildir. Bizimde böyle bir iddamız olamaz. Derstakip DVD setleri size anlamadığınız bir konuyu, yada hastalandınız o dersi kaçırdınız veya bazı konuları 4-5 kez dinlemek gerektiği bunun sınıf ortamında mümkün olmadığı düşüncesi ile evinizde dilediğiniz kadar ders videolarınızı izleyerek eksikliğinizi giderecek bir yardımcı kaynak olarak düşünülmelidir. Görsel ve işitsel anlatımın faydasını açıklamaya gerek dahi duymuyoruz.

Ürün stok durumu hakkinda bilgi istiyoruz.
 Derstakip DVD Eğitim Setlerimiz ve sitemizdeki tüm ürünler kendi Derstakip Yayın Evinden çıkan ürünlerdir. Herhangi bir kurum yada kuruluşdan tedarik etmiyoruz. Dolayısıyla tüm ürünler adetlice stoklarımızda mevcuttur.