Ödeme ve Teslimat
Alması kolay, ödemesi daha kolay!

Derstakip.net'i tıkladınız ve  ürünlerimizi  seçip bir tık’la aldınız. Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok! 


- Kredi kartı 

Kredi Kartıyla Ödeme

Tüm VISA ve Mastercard Kredi Kartı sahipleri, online olarak güvenli bir şekilde ödemelerini kredi kartıyla yapabilirler. Müşterilerimiz, kredi kartı bilgilerinin üçüncü şahıslar ve derstakip.net tarafından görülmesini mümkün kılmayan SSL  güvenlik sistemleri çerçevesinde yapmaktadırlar. derstakip.net hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır.TESLİMAT KOŞULLARI


Hafta içi her gün saat 16:00’e kadar, Cumartesi günleri ise saat 13:00’ye kadar vereceğiniz tüm siparişler, aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi 13:00’den sonra ve Pazar günü vereceğiniz siparişler, ilk iş günü işleme alınacaktır.


Resmi tatillerde kargo kabul ve teslim işlemi gerçekleşmediği için, siparişleriniz resmi tatil bitimindeki ilk iş günü işleme alınmaktadır.

Lütfen, ürününüzü teslim alırken kargo kutusunun dışında herhangi bir açılma, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa kesinlikle teslim almayınız. Kargo görevlisine tutanak tutturarak 
Müşteri Hizmetlerimize bilgi veriniz.

Anlaşmalı Kargolarımız : Mng Kargo ve PTT Kargo

Teslimat anında adreste kimse bulunmazsa, kargo şirketi görevlisi size kargo şirketinin ve şubesinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakmak ile yükümlüdür. Gönderinizi “haber notunu” bırakan teslimat şubesinden alabilirsiniz.


1- Sipariş teslimat adresinin yanlış verilmesi...

Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişler sipariş sırasında, vermiş olduğunuz teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firması tarafından ikinci bir kez adresinize uğranmak suretiyle teslim edilmektedir.

Vermiş olduğunuz teslimat adresinin hatalı olması, (ilgili sokak, apartman, dairenin  bulunmaması) ya da gidilen adreste alıcının ikamet etmiyor ve bina sakinleri tarafından tanınmıyor olması durumunda paketiniz, adrese en yakın kargo şubesine götürülecek ve kargo firması yetkilileri tarafından telefon ile aranmak suretiyle adresteki hatanın düzeltilmesi talep edilecektir. Vereceğiniz yeni adresin aynı şehir içinde bulunması koşuluyla paketiniz ücretsiz olarak yeni adresinize teslim edilecektir.

Kargo firması yetkililerinin telefon ile size ulaşamamaları durumunda, firmamızın müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından üyelik sırasında vermiş olduğunuz  telefon, faks ve e-posta kanalları da müteakip defalar kullanılarak, size ulaşılacak ve adres bilgisinin düzeltilmesi talep edilecektir.

Tüm bu çabalara karşın size 3 gün süresince ulaşılamaması durumunda ise; 

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler depomuza teslim edilecek, ürün iade işlemleri başlatılarak kargo ücreti düşülmek suretiyle sipariş bedeliniz kredi kartı hesabınıza iade edilecektir.

Hatalı teslimat adresinin düzeltilmesi için size ulaşmamıza kadar geçen süre nedeniyle oluşan gecikmelerden firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.