Misyonumuz Vizyonumuz

MİSYONUMUZ

 Ders Takip Yayınları olarak, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde Eğitim ve Öğrenimlerini en iyi şekilde tamamlamak, arzu edilen başarıyı yakalamak isteyen öğrencilerimize, kendi bilgi birikimlerimizi, gelişen teknolojik alt yapıdan faydalanarak aktarmaktır. Bir bakıma evinizdeki Öğretmen oluyoruz.

Bu amaçla gerek internet üzerinden sanal dershane uygulamamız, gerekse bilgisayar ortamında ders çalışmanızı sağlayacak DVD Eğitim setlerimizi hazırladık.

Eğitimde fırsat eşitliği sağlama adına, çıkarttığımız yayınları minumum fiyat politikası oluşturarak, tüm öğrencilerin zorlanmadan aile bütçelerini sarsmadan alabilmelerini sağlıyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulunca hazırlanan güncel müfredatı öğretmenlerimiz yakından takip ediyor ve bu değişiklikleri derhal yayınlarımıza uyguluyoruz.

  

VİZYONUMUZ

 Teknolojinin hızla geliştiği dünyamızda, çağdaş eğitim- öğretim materyallerini oluşturmak, Eğitim ve Öğrenimde Görsel yayın alanında en çok tercih edilen aranan marka olmak. Bilişim teknolojilerini ürünlerini, 20 milyon öğrencinin eğitimlerinde aktif bir şekilde kullandırmak. Okuldaki derslerinde ve sınavlarında kazandıkları başarıda etkin bir kaynak olmak hedefimizdir.

 

''Başarıya giden yolda, daima sizinleyiz, Sizde DERS TAKİP ile olun ki, Başarı kaçınılmaz olsun.''